Zaprawy hydroizolacyjne i uszczelniające

Masa uszczelniająca Weber

Masa uszczelniająca Weber

Elastyczną, dwuskładnikową masą uszczelniającą (KMB), przeznaczoną do trwałego i niezawodnego uszczelniania budowli.
Materiał nie zawiera rozpuszczalników.

Elastyczna powłoka wodoszczelna

Elastyczna powłoka wodoszczelna

Dwuskładnikowa zaprawa do uszczelniania budowli i elementów budowlanych.
Powłoka służy do przeciwwilgociowego oraz przeciwwodnego uszczelniania niezasolonych podłoży mineralnych.

Uszczelniacz do szczelin poziomych

Uszczelniacz do szczelin poziomych

Preparat do trwałego i elastycznego wypełnienia i uszczelnienia poziomych szczelin, dylatacji i połączeń. Jest odporny na oleje, roztwory soli, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia.

Zaprawy hydroizolacyjne i uszczelniające

Wysokiej jakości zaprawy hydroizolacyjne i uszczelniające są wykorzystywane do zabezpieczenia pomieszczeń oraz budowli, znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz, narażonych na występowanie wilgoci lub podtopienia. Do tej kategorii zaliczają się m.in. piwnice lub tarasy.

Nowoczesne i łatwe do przygotowania zaprawy hydroizolacyjne to preparaty stworzone z zastosowaniem innowacyjnych składników oraz starannie dobranych technologii, a także procesów produkcyjnych. Pozwala to na wykonanie prac w bardzo krótkim czasie, bez potrzeby dokonywania czasochłonnych poprawek. Błyskawiczne zaprawy hydroizolacyjne dostępne są w kilku wersjach do wyboru. Można zdecydować się na opcję dwuskładnikową i jednoskładnikową. Produkty te mają zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, narażonych na występowanie wilgoci pary wodnej, jak również innych niekorzystnych czynników. Zaprawy hydroizolacyjne wykazują odporność na działanie opadów atmosferycznych, już po dwóch godzinach od ich nałożenia. To produkty o doskonałej przyczepności do podłoża nawet, gdy są one nakładane w bardzo niskich temperaturach powietrza, oscylujących w granicach od + 3 stopni Celsjusza. Dostępna w naszym sklepie internetowym hydroizolacja dwuskładnikowa może być stosowana, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. To preparat, który może być nakładany pacą stalową zębatą. Produkt ten jest całkowicie wodoodporny i mrozoodporny. Świetnie nadaje się do zabezpieczania nim ścian i podłóg, jakie znajdują się w piwnicach, na tarasach czy na patio.

Zaprawy hydroizolacyjne i uszczelniające do stosowania na różnych powierzchniach

Dobrej jakości elastyczna zaprawa uszczelniająca, która jest dostępna w naszej stałej ofercie, to produkt znanej i cenionej firmy. Stanowi ona krystalizująca się powłokę cementową, przeznaczoną do strukturalnego uszczelniania różnego typu obiektów budowlanych i elementów. To produkt o wysokiej wodoszczelności, który jest odporny na silny napływ wód gruntowych. Polecany przez nas wyrób, gwarantuje maksymalne uszczelnienie struktury betonu, jak również jego zabezpieczenie przed powstawaniem mikrorys w jego strukturze, mogących spowodować uszkodzenie. Proponowana przez nas elastyczna zaprawa uszczelniająca jest paroprzepuszczalna i mrozoodporna. To preparat wydajny w użyciu, który wystarczy do opracowania nim powierzchni o bardzo dużym metrażu. Produkt ten posiada wiele zalet. Może być nakładany, zarówno pacą, pędzlem malarskim, jak również urządzeniem natryskowym. Proponowana przez nas zaprawa uszczelniająca, gwarantuje wzmocnienie konstrukcji betonowych i ich zabezpieczenie przed naporem wody. Można zdecydować się także na mineralny szlam uszczelniający. Stanowi on powłokę wodoszczelną, dyfuzyjną i wiążącą hydraulicznie, przeznaczoną do aplikacji na nieodkształcalnych, sztywnych podłożach mineralnych. To preparat, który można stosować, zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Chroni je przed wilgocią i działaniem wody, nawet pod ciśnieniem do 0,05 bar.

Jakie zalety ma cementowa zaprawa wodoszczelna?

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest także cementowa zaprawa wodoszczelna. Jest to preparat, który może być używany, zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Cementowa zaprawa wodoszczelna znanej i cenionej firmy Atlas, jest przeznaczona do różnego typu powierzchni, znajdujących się, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Preparat ten, odpowiednio zaaplikowany, tworzy warstwę wodoszczelną, gwarantując doskonałą izolacją. W zależności od nałożonej warstwy, może ona chronić przed wilgocią w stopniu lekkim i średnim bądź też bardzo wysokim. Cementowa zaprawa wodoszczelna daje możliwość zatapiania w niej dodatkowych akcesoriów uszczelniających. Produkt ten świetnie nadaje się do opracowania nim podłoży mineralnych, tynków cementowych, wapiennych bądź też elementów żelbetonowych. Osoby pragnące uszczelnić wybrane powierzchnie, mogą zastosować także produkt z naszego sklepu internetowego, którym jest powłoka wodoszczelna. To wyrób marki Ceresit, który może być stosowany w zbiornikach, przeznaczonych na gromadzenia wody pitnej. Produkt ten jest ekonomiczny w stosowaniu i można wykorzystać go także do ochrony konstrukcji betonowych czy różnego typu budowli. To preparat o działaniu przeciwwilgociowym i przeciwwodnym, który sprawdza się jako środek do izolacji cokołów i zewnętrznych ścian piwnic. Podobne działanie posiada także bitumiczna masa uszczelniająca. To preparat chemiczny, gwarantujący bardzo szybką hydroizolację fundamentów. Ten środek chemiczny tworzy gęstą powłokę. Może on posłużyć do zabezpieczenia nim fundamentów, znajdujących się na podmokłych gruntach. Bitumiczna masa uszczelniająca z naszej podstawowej oferty, jest odporna na działanie kwaśnych opadów atmosferycznych czy ługu.

Łatwe do aplikacji zaprawy hydroizolacyjne uszczelniające stanowią podstawowe zabezpieczenie fundamentów, ścian i budowli przed działaniem wody. Gwarantuje to ochronę konstrukcji przed jej podmywaniem czy też pojawieniem się w jej strukturze mikrouszkodzeń.