Hydroizolacja papy i folie

Bitumiczna powłoka uszczelniająca

Bitumiczna powłoka uszczelniająca

Do wykonywania powłok gruntujących, izolacji przeciwwilgociowych na podłożach mineralnych w budownictwie mieszkaniowym, drogowym oraz przemysłowym.

Folia uszczelniająca

Folia uszczelniająca

Elastyczna, płynna folia uszczelniająca na bazie dyspersji tworzyw sztucznych,
do wykonywania hydroizolacji podpłytkowych, w pełni elastyczna.

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa

Dwuskładnikowa, wysokoelastyczna masa asfaltowo-kauczukowa uszczelniająca do wykonywania grubowarstwowych powłok
hydroizolacyjnych typu średniego i ciężkiego.

Hydroizolacja papy i folie

Zróżnicowana kategoria hydrolizacja papy i folie, obejmuje starannie wyselekcjonowane produkty znanych i cenionych marek. Wyroby te można wykorzystać do różnego rodzaju prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych.

Osoby planujące prace dekarskie, powinny zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane preparaty chemiczne. Do tej grupy należy płynna membrana dachowa firmy Izoplast. To produkt uszczelniający, przeznaczony do tworzenia powłok pokryć dachowych. Wyrób ten jest dostępny w formie płynnego preparatu, który jest bardzo łatwy do nakładania. Proponowana przez nasz sklep internetowy płynna membrana dachowa, umożliwia wykonanie trwałych izolacji wodochronnych. Produkt ten sprawdzi się także jako preparat renowacyjny do połaci dachowych blaszanych, połączeń obróbek dekarskich wokół kominów. a także jako preparat hydroizolacyjny do tarasów. Szczególnie, gdy zamierza się położyć na tę powierzchnię deski tarasowe lub też płyty. Płynna membrana dachowa umożliwia wykonanie bezspoinowych powłok w pokryciach dachowych, głównie na podłożach wykonanych z metalu, papy bitumicznej, betonu czy produktów mineralnych. To preparat stworzony także do uszczelniania i renowacji balkonów. Jego główną zaletą jest gotowość do natychmiastowego użycia, jak również bezproblemowa aplikacja. W trakcie wykonywania różnego rodzaju prac renowacyjnych lub wykończeniowych, przyda się także masa dwuskładnikowa polimerowo-cementowa. To preparat chemiczny, który może stanowić elastyczną izolację na tarasach i balkonach. Wyrób ten chroni podłoża przed działaniem wody. Masa dwuskładnikowa polimerowo-cementowa z naszego asortymentu, pozwala na szybkie wykonanie dalszych prac. To wyrób pozbawiony dodatku rozpuszczalników. Może być aplikowany na powierzchnie pionowe i poziome.

Hydroizolacja papy i folie – dobrej jakości preparaty

W naszej stałej ofercie znajduje się również płynna folia hydroizolacyjna. Preparat ten stanowi kompozycję starannie wyselekcjonowanych żywic polimerowych, co gwarantuje efektywność wykonanych prac. Może być stosowany na podłożach w postaci tynków cementowo-wapiennych, płyt typu K-G czy wylewek betonowych. Płynna folia może być aplikowana również na pustaki ceramiczne. To wyrób, który wyróżnia się doskonałym przywieraniem do podłoża, bez potrzeby jego gruntowania. Ekologiczna, płynna folia hydroizolacyjna, nie powoduje skażenia środowiska naturalnego. To wyrób bardzo łatwy i komfortowy w użyciu, który nie wymaga czasochłonnego łączenia poszczególnych składników. Może być wykorzystywany do stworzenia warstwy przeciwwilgociowej, szczególnie, gdy planuje się wykończenie podłóg z zastosowaniem paneli, tworzyw sztucznych bądź podłóg wykonanych z litego drewna. W naszym asortymencie dostępna jest także grubowarstwowa masa uszczelniająca, jak również cienkowarstwowa powłoka uszczelniająca. Pierwszy z wyżej wymienionych produktów nie zawiera rozpuszczalników, dlatego też nie wpływa negatywnie na organizmy żywe czy też środowisko naturalne. Z kolei cienkowarstwowa powłoka uszczelniająca to produkt, który można rozcieńczać wodą w proporcji 1:10. Świetnie nadaje się on jako domieszka uszczelniająca, którą można dodawać do jastrychów czy zapraw tynkarskich. To wyrób dedykowany izolacjom przeciwwilgociowym, wykonywanym na podłożach mineralnych. Cienkowarstwowa powłoka uszczelniająca jest stosowana w budownictwie drogowym, przemysłowym i mieszkaniowym.

Jakie właściwości ma bitumiczna masa dekarska i klejowa?

Prace dekarskie wymagają zastosowania najlepszych jakościowo preparatów chemicznych. Jednym z nich jest bitumiczna masa dekarska. To preparat chemiczny zawierający rozpuszczalniki. Może on być stosowany na zimno. To masa uszczelniająca i klejąca, która posiada doskonałe właściwości. Głównie jest ona wytrzymała i rozciągliwa, a także odporna na warunki pogodowe, gazy przemysłowe, solanki, jak również inne agresywne substancje. Proponowana przez nasz sklep internetowy bitumiczna masa dekarska, zawiera w swoim składzie plastyfikatory, które przeciwdziałają jej kruszeniu się po wielu latach od zaaplikowania na wybrane podłoże. Absorbenty UV, które zawiera bitumiczna masa dekarska redukują powstawanie szkód, spowodowanych działaniem intensywnego promieniowania słonecznego. W trakcie renowacji powierzchni, przyda się także bitumiczna masa klejowa, dedykowana pracom, mającym na celu przytwierdzanie płyt styropianowych i wełny mineralnej do takich powierzchni, jak stalowe blachy trapezowe, pokrycia papowe i stropy betonowe. Produkt ten może być stosowany na zimno w temperaturze od 5 do 30 stopni Celsjusza. Nowoczesna bitumiczna masa klejowa z naszego asortymentu jest bardzo komfortowa w użyciu. Pozwala ona na klejenie pasmowe, punktowe, jak i przeprowadzane na całej powierzchni.
Papy i folie o działaniu hydrolizującym to wysokiej jakości preparaty chemiczne, skutecznie zabezpieczające powierzchnie przed działaniem wody i innych negatywnych czynników zewnętrznych. To produkty wyróżniające się łatwą aplikacją i ekonomicznym zużyciem.