Płyny do iniekcji

Żywica do iniekcji rys

Żywica do iniekcji rys

Żywica na bazie poliuretanu, do iniekcji rys przewodzących wodę.
Nadaje się szczególnie do wykonywania uszczelnień w środowisku mokrym i wilgotnym.

Płyn do iniekcji

Płyn do iniekcji 

Płyn iniekcyjny do wykonywania wtórnych izolacji przeciwwilgociowych
i wzmacniania podłoży wykonywanych na bazie zapraw cementowych.

Preparat do wykonywania wtórnej izolacji poziomej

Preparat do wykonywania wtórnej izolacji poziomej

Preparat o działaniu blokującym i hydrofobizującym kapilary, przeznaczonym do impregnacji powierzchni ścian oraz do
wykonywania wtórnej izolacji poziomej muru.

Płyny do iniekcji

Wysoce skoncentrowane płyny do iniekcji stanowią doskonałe wsparcie w trakcie wykonywania różnego rodzaju prac budowlanych i remontowych. To preparaty chemiczne na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów, potwierdzających ich najlepszą jakość.

Zastosowana iniekcja do pustek pod płytkami marki Soprodur to płynna zaprawa, która powstała na bazie mikrocementu. Posiada ona specjalne dodatki, co pozwala na jej wykorzystanie do różnego rodzaju powierzchni. Produkt ten może być stosowany do napraw odspojonych okładzin, wypełnienia pustych przestrzeni pod płytkami ceramicznymi, korekty posadzek wibrowanych i jastrychów, cementowych bądź też naprawy okładzin wykonanych z betonu czy kamienia. Ekonomiczne opakowanie, które posiada oferowana przez nasz sklep internetowy iniekcja do pustek pod płytkami pozwala na użycie tego preparatu, nawet w pomieszczeniach o bardzo dużym metrażu. Produkt ten można aplikować metodą wtryskiwania, wlewania bądź też specjalnie przeznaczonym do tego celu aparatem do iniekcji. To wyrób o bardzo dobrej rozpływalności, który ma doskonałą zdolność penetracji w porowate zaprawy. Proponowany przez nas płyn do iniekcji, precyzyjnie wnika nawet w najmniejsze mikropęknięcia, zapobiegając powstawaniu dalszych uszkodzeń. Nadaje się on do stosowania, szczególnie na bardzo wilgotnych podłożach. Jego zadaniem jest wzmocnienie zaprawy, co pozwala uzyskać maksymalną jej wytrzymałość na działanie wody czy ściskanie. Polecany przez nas płyn do iniekcji to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego, który ulega pełnej biodegradacji, nie powodując jej skażenia czy też zagrożenia dla organizmów żywych.

Płyny do iniekcji – dlaczego warto je stosować?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także preparat do wykonywania wtórnej izolacji poziomej. To wyrób, który jest dostarczany pod wskazany przez klienta adres, w opakowaniu o dużej pojemności. Pozwala to na jego wykorzystanie, zarówno przez specjalistów oferujących prace remontowe i wykończeniowe, jak i domowych majsterkowiczów, potrzebujących tego typu wyrobu, aby wykonać izolację wtórną poziomą muru – tak zwaną przeponę poziomą. Polecany przez nas wyrób ma działanie blokujące i hydrofobizujące kapilary. Może być wykorzystywany do impregnacji powierzchni ścian. Osoby zainteresowane posiadaniem większej ilości tego wyrobu, przy zakupie 200 kg mogą uzyskać dodatkowe, bardzo atrakcyjne zniżki i rabaty. Ekonomiczne zużycie, którym wyróżnia się preparat do wykonywania wtórnej izolacji poziomej, z naszego sklepu internetowego, gwarantuje, że jest to produkt wydajny, a jednocześnie skuteczny w działaniu. Umożliwia on wykonanie iniekcji w zależności od chłonności muru. Zużycie tego preparatu kształtuje się na poziomie od 20 do 50 kg na metr kwadratowy rzutu poziomego muru. Wysokiej jakości preparat do wykonywania wtórnej izolacji poziomej został stworzony ze starannie dobranych komponentów, co potwierdza jego skuteczność działania. Produkt ten umożliwia bardzo szybkie wykonywanie prac remontowych.

Zalety, jakie posiada środek do uszczelniania kapilarnego

Nowoczesne produkty przeznaczone do uszczelniania kapilarnego, mogą przydać się, zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Są to środki chemiczne na bazie starannie dobranych składników, obojętnych dla środowiska naturalnego. Posługiwanie się nimi nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia czy życia osoby używającej tych preparatów do różnego typu prac. W naszej stałej ofercie znaleźć można wysokiej klasy środek do uszczelniania kapilarnego metodą krzemianowania. To wyrób dedykowany pracom, mającym na celu stworzenie przepony poziomej metodą grawitacyjną, głównie w murach o stopniu zawilgocenia, osiągającym wartość nawet do 50%. Polecany przez nas wyrób może być używany także w przypadku murów o wysokim stopniu zawilgocenia, jednakże działanie to należy poprzedzić prawidłowo przeprowadzoną iniekcją niskociśnieniową przy wykorzystaniu specjalnie dobranej pompy quick-mix. Oferowany przez nas środek do uszczelniania kapilarnego jest dostępny w kanistrach zawierających aż 23 l tego preparatu. To wyrób jednoskładnikowy, który eliminuje potrzebę dodatkowego rozrabiania go z innymi preparatami czy też wodą. Głównym działaniem, którym wyróżnia się środek do uszczelniania kapilarnego z naszej stałej oferty, jest zwężanie kapilar w murze. To wyrób posiadający wysokie właściwości hydrofobowe, który głęboko wnika w strukturę materiału, na jaki jest aplikowany. To produkt łatwy w wykorzystaniu. Potwierdzona badaniami laboratoryjnymi skuteczność tego preparatu, umożliwia wykorzystanie go do iniekcji grawitacyjnej lub niskociśnieniowej. To preparat wzmacniający podłoże i chroniący je przed dalszymi mikrouszkodzeniami, powstałymi w wyniku bardzo dużego zawilgocenia.

Specjalnie opracowane płyny do iniekcji nadają się do używania w miejscach o różnym stopniu zawilgocenia. Umożliwiają one skuteczne zabezpieczenie danego podłoża przed działaniem wody, które może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ścian lub podłoża.