Podkłady i wzmacnianie podłoży

Obrzutka renowacyjna

Obrzutka renowacyjna

Obrzutka renowacyjna przeznaczona do wstępnego przygotowania zawilgoconych i/lub zasolonych podłoży mineralnych.

Powłoka wodoszczelna

Powłoka wodoszczelna

Powłoka służy do przeciwwilgociowego oraz przeciwwodnego uszczelniania
nieodkształcalnych i nie zasolonych podłoży mineralnych.

Podkład renowacyjny porowaty

Podkład renowacyjny porowaty

Renowacyjny podkład tynkarski przeznaczony do obróbki maszynowej w ogólnie stosowanych
agregatach tynkarskich bez dodatkowego wyposażenia. 

Podkłady i wzmacnianie podłoży

Nowoczesne preparaty chemiczne, należące do kategorii podkłady i wzmacnianie podłoży zapewniają jego wyrównanie i zabezpieczenie przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. To produkty, które działają także wzmacniająco i zwiększają przyczepność różnego typu materiałów wykończeniowych.

Osoby świadczące usługi z zakresu budownictwa lub remontów, powinny posiadać odpowiednio dobrane preparaty chemiczne, umożliwiające wstępne przygotowanie zawilgoconych bądź też zasolonych podłoży mineralnych. Do tego celu świetnie nadaje się proponowana przez nasz sklep internetowy obrzutka renowacyjna. Wyrób ten może być stosowany do przygotowywania starych powierzchni, murów bądź też betonu, który nadmiernie chłonie wodę. Oferowana obrzutka renowacyjna, zapewnia odporną na uszkodzenia mechaniczne warstwę szczepną, która będzie docelowo znajdować się pomiędzy podłożem a tynkiem renowacyjnym. To wyrób, który powinien być stosowany na murach wykonanych z kamienia naturalnego. Jego wykorzystanie umożliwia ograniczenie problemu nadmiernego wchłaniania wody, co może doprowadzić do uszkodzenia muru, wykonanego z kamienia naturalnego. Wysoka wydajność, którą wyróżnia się proponowana obrzutka renowacyjna, zapewnia ekonomiczne zużycie tego produktu. To preparat chemiczny, wyróżniający się optymalnym współczynnikiem oporu dyfuzyjnego, który zapewnia dobre krycie. Polecana obrzutka renowacyjna to wyrób znanej i cenionej firmy, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości preparatów, przeznaczonych do wstępnego przygotowywania różnego typu podłoży mineralnych.

Podkłady i wzmacnianie podłoży – preparaty chemiczne o doskonałych właściwościach

W podstawowej ofercie naszego sklepu internetowego, znaleźć można także podkład renowacyjny porowaty Baumit. Preparat ten jest pakowany w worki o wadze 35 kg. To renowacyjny podkład tynkarski, dedykowany obróbce maszynowej. Nadaje się on do wykorzystania w agregatach tynkarskich, bez potrzeby posiadania dodatkowego wyposażenia, umożliwiającego sprawne wykonywanie prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Polecany przez nas podkład renowacyjny porowaty Baumit stanowi zaprawę posiadającą certyfikat WTA. Potwierdza to wysoką jakość tego produktu chemicznego. Jest to wyrób o właściwościach wyrównujących, który może być przeznaczony do przeprowadzania prac remontowych, jak również skutecznego odnawiania zasolonych lub zawilgoconych murów. Polecany przez nas preparat nadaje się także do wykorzystania jako tynk wyrównawczy. Może on być aplikowany na nierówne podłoża. Podkład renowacyjny porowaty ma także zastosowanie jako tynk podkładowy, który może być kładziony na mury o bardzo dużym stopniu zasolenia. Ich grubość nie może przekraczać 4 cm. Jest to produkt zawierający w swoim składzie wapno, cement, piasek, jak również inne dodatki, pozwalające na uzyskanie doskonałych właściwości budowlano- fizykalnych. Polecany przez nas podkład renowacyjny porowaty jest czystomineralnym tynkiem, przeznaczonym do obróbki maszynowej.

Jaka funkcję pełni powłoka wodoszczelna?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także powłoka wodoszczelna. Jest to preparat chemiczny, który może być stosowany, zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby amatorsko zajmujące się renowacją, obróbką i wykańczaniem różnego typu podłoży oraz powierzchni. Polecana przez nasz sklep internetowy powłoka wodoszczelna marki Ceresit to wysokiej jakości zaprawa cementowa, przeznaczona do powłokowego uszczelniania budowli, jak również wszelkiego typu elementów budowlanych. Wyrób jest pakowany w worki zawierające aż 25 kg gotowej zaprawy cementowej, co pozwala na wykorzystanie go do powierzchni o dużym metrażu. Oferowana przez nasz sklep internetowy powłoka wodoszczelna może być wykorzystywana także do uszczelniania zbiorników, przeznaczonych do gromadzenia wody odpowiedniej do spożycia. Produkt ten nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z wodą, jak i innymi substancjami, dzięki czemu nie stanowi on zagrożenia dla fauny i flory. Nowoczesna powłoka wodoszczelna gwarantuje powierzchniową ochronę każdego podłoża, na które jest ona aplikowana. To wyrób odporny na działanie niskich temperatur powietrza, jak również przymrozków, mogących spowodować uszkodzenie danej powierzchni i doprowadzić do powstawania nieszczelności. Powłoka wodoszczelna z naszego asortymentu może być nakładana przy pomocy pacy, pędzla bądź też urządzenia natryskowego. Wyrób ten nie wymaga czasochłonnej obróbki, długotrwałego mieszania, jak również łączenia go z innymi substancjami chemicznymi. To doskonały preparat, który przyda się do ochrony konstrukcji betonowych.

Dobrej jakości podkłady i wzmacnianie podłoży to preparaty, które przydadzą się do zabezpieczenia różnego typu powierzchni i elementów budowlanych przed działaniem wody, wilgoci i innych związków chemicznych. Dzięki temu podłoża te nie ulegną uszkodzeniu i przetrwają w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas.