msgbartop
Strona zawierająca informacje, artykuły na temat hydroizolacji.
msgbarbottom

12 Nov 08 Walka z wilgocią

Hydroizolacja to wszelkie działania mające na celu obronę przed niebezpiecznym działaniem wody, wilgoci. Jak zapewne wiemy z doświadczenia życiowego, starsze konstrukcje budowlane często znalazły się w złym stanie spowodowanym właśnie działaniem wilgoci. Kiedyś budowniczy w zasadzie nie stosowali bezpiecznych technik zapobiegawczych. Dziś hydroizolacja jest powszechnie stosowana przez ekipy budowlane.

Już na poziomie projektowania konstrukcji budynków, architekci muszą uwzględniać takie kwestie jak: podomokłość terenu, lokalizacja geograficzna działania warunków zewnętrznych. Dzięki temu przyszli użytkownicy mogą spokojnie eksploatować dane pomieszczenie przez wiele lat. Hydroizolacja polega zwykle na zapewnieniu szczelności określonych obiektów. Korzysta się przy tym zwykle z najnowocześniejszych, dostępnych na rynku materiałów budowlanych, takich jak: pokrycia dachowe, pianki montażowe, preparaty grzybobójcze, folie budowlane, etc. To wszystko zastosowane w odpowiednich proporcjach przynosi pożądane efekty.

PRODUKT POLECANY:

DISPROBIT do konserwacji i hydroizolacji dachów

DISPROBIT do konserwacji i hydroizolacji dachów

DISPROBIT (Tytan, Selena) – hydroizolacja dachów, konserwacja dachów. Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa przeznaczona do wykonywania lekkich powłok hydroizolacyjnych oraz do renowacji i konserwacji pokryć dachowych. Dzięki własnościom tiksotropowym powłoka nie spływa z.pionowych powierzchni, nawet w wysokich temperaturach. Masa jest idealna w polskich warunkach klimatycznych – tworzy powłoki o dużej odporności na spękania powstające na skutek działania mrozów i odwilży.

Tags: , , , , , , , , , ,Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.